Iga lapsevanema unistus on, et tema pisike magaks rahulikult ja puhata saaksid ka vanemad, sest hea uni on vajalik kõigile. Selle üle, kuidas beebi kiirelt magama saada ja beebi rahulikult magaks vaevad pead pea kõik lapsevanemad. Nii ka kaks ema, kes on loonud armsa mõmmiku -Whisbeari.

Kes on Whisbear?

Whisbear® The Humming Bear on innovaatiline abimees, kes aitab beebil uinuda ja magada. Karu rahustav heli tuletab beebile meelde ema kõhus kuuldud helisid ja aitab tal rahuneda. Kõik see on võimalik tänu tehnoloogia arengule ja karu sees olevale CRYsensor seadmele, mis tekitab õrna juuksefööni sarnase heli, mis on sarnane heliga, mida beebi ema kõhust mäletab.

Kuidas Whisbear® töötab?

Lülitades Whisbear® karu sisse töötab see järjestikku 40 minutit, tehes õrna fööni sarnast heli, mille jooksul beebi kiirelt uinub. Seejärel lülitub karu ooterežiimile. Ooteseisundis analüüsib CRYsensor seade pidevalt ümbritsevaid helisid  ja niipea, kui laps hakkab nutma lülitub see automaatselt veel 20 minutiks sisse.

CRYsensor funktsiooni saab sisse lülitada manuaalselt ka ilma eelneva 40 minutilise sessioonita. Soft Start funktsiooni abil lülitub seade õrnalt sisse ja helitugevus on samal tasemel, mis oli viimase sisselüitamise ajal. Helitugevus on regluleeritav, et see vastaks iga lapse vajadustele.

Whisbear – kes on see armas mõmmik?

Whisbear® The Humming Bear on enamat kui lihtsalt uinumise abimees!

Whisbear®Karu arendab beebi meeli ja motoorikat, tema valmistamisel on kasutatud erinevaid kontrastseid värve, riidefaktuure ning kõrvad ja käpad krõbisevad. Beebi esimesel eluaastal pole soovituslik asetada voodisse mingeid asju, seetõttu on karu käppades olevate magnetite abil väga lihtne karu voodi külge kinnitada. Samuti saab seda kinnitada turvahälli, turvatooli, jalutuskäru või mähkimiskoti külge.

Whisbeari võib kasutada alates sünnist. See on käsitsi valmistatud  kõrgekvaliteetsest kangast ja täidetud hüpoallergilise täidisega.

Lapsevanemad, kes kasutavad Whisbeari karu soovitavad teha seda kohe esimesest päevast, et harjutada last unerutiiniga. Vali oma lemmik Whibear siit

Whisbear – kes on see armas mõmmik?

Share

You Might Also Like

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga