inbank järelmaks

Inbank AS poolt pakutav järelmaks on mugav viis vajaliku kauba soetamiseks, olenemata sellest, millise panga klient oled. Kui oled toote välja valinud, kuid ei soovi kogu raha korraga maksta, siis teeme Sulle sobiva järelmaksu pakkumise. Sina valid perioodi 4-48 kuud, meie vormistame lepingu ja anname kauba Sulle kohe kätte.
Kui soovid osta kaupa järelmaksuga, siis palun esita tellimus läbi meie e-poe ning märgi lisainfo lahtrisse, et soovid lastekaupa osta järelmaksuga või kirjuta meie e-mailile info@kiddsty.com või täida ära sellel lehel olev Sooviavaldus osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimiseks.

Järelmaksu tingimused:

 • järelmaksuga soetatava kauba maksumus 100–3000 €
 • järelmaksu periood 4–48 kuud
 • intressimäär 11,9 % aastas, arvestatuna ostusummalt
 • ühekordne lepingu sõlmimise tasu 15 €
 • lepingu haldustasu 0,9 €/kuus (alates teisest osamaksest)
 • sissemakse alates 0% ostusummast!
 • igakuised osamaksed toimuvad 12 kuupäeval.

Nõuded Taotlejale:

 • vanus  21 kuni 70a (k.a)
 • regulaarne tõendatav kuu sissetulek vähemalt 240 EURi. Regulaarse sissetuleku moodustab näit:  töötasu,
  pension, emapalk
 • eelnev maksekäitumine on korrektne ning  puuduvad aktiivsed maksehäireid
 • kehtiv elamis- ja tööluba (tähtajalise elamisloa korral) kuni lepinguperioodi lõpuni. Isikut tõendava dokumendina
  aktsepteerime: EV passi, EV Välismaalase passi ja ID-kaarti; •
 • arvelduskonto olemasolu ühes järgmistest pankadest (e-arve  saatmiseks): Swedbank; SEB pank; Danske Bank;
  Nordea pank; Eesti Krediidipank või/ja LHV pank.

Tutvu täpsemalt teenusega Inbank kodulehel .

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega. Enne lepingu sõlmimist soovitame Teil tutvuda finantsteenuse tingimustega, konsulteerida spetsialistiga ning tutvuda krediidi kulukuse määra näidistega!

Näitlikud krediidi kulukuse määrad eeldusel, et tasute maksed õigeaegselt:

Pakutava järelmaksu krediidikulukuse määr on 24,22% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 2000€, lepinguperiood kuudes 48, intressimäär 11,9% ostusummalt, sissemakse 0%, lepingutasu 15€, haldustasu 0,9€, igakuine osamakse 62,85€, krediidi kogukulu 3016,80 €. Teenuse pakkujaks on Inbank AS.

SOOVIAVALDUS OSAMAKSETEGA TASUMISE MÜÜGILEPINGU SÕLMIMISEKS

Olen teadlik ja nõustun, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed Inbank AS-ile (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik,  et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu  ennetähtaegselt üles öelda.  Volitan AS-i Inbank teenuse osutamise analüüsi teostamise eesmärgil nõudma ja saama minu kohta täiendavaid andmeid kolmandatelt isikutelt. Olen teadlik, et AS Inbank võib teha mulle krediidi väljastamiseks automaatse otsuse minu poolt taotluses esitatud ja muudes asjakohases andmekogudes oleva andmete põhjal ning mul on tehtava otsuse kohta võimalik esitada vastuväide oma õigustatud huvi kaitseks. Annan AS-ile Inbank nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks vastavalt AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetele, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee.

Olen nõus, et krediidiotsuse tegemiseks päritakse minu ning minu varasemate taotluste ja lepingutega seotud andmeid AS Inbank konsolideerimisgrupi – ja/või sidusettevõtetelt (nimekiri kättesaadav veebilehel www.inbank.ee) ning nimetatud ettevõtted edastavad andmed AS-ile Inbank vastutustundliku laenamise põhimõtte täitmise eesmärgil.