In stock

Aeromoov soojakott turvahällile

Aeromoov soojakott Air Wrapper hoiab sinu lapse turvahällis mõnusasti soojas. Kaks kihti pehmet fliisi tekitab pehme ja sooja pesa sinu lapsele ning selle põhjas olev unikaalne õhukiht ei lase lapsel üle kuumeneda.

55,00 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Mõnusalt soe, kuid mitte kunagi palav!
Aeromoov soojakott Air Wrapper on täiesti unikaalne toode, mida on võimalik kasutada alates sügisest kuni kevadeni. Kaks kihti fliisi tekitab mugava ja sooja pesa, kuid selle sees olev õhukiht, aitab hoida seljataguse õhulisena. Kärgja 3D struktuuriga kiht hoiab lapse selja ja soojakoti vahel õhu pidevas ringluses. Niimoodi ei hakka lapsel mitte kunagi seal palav.

Air Wrapper turvatoolis

Aeromoov soojakott tagab ka ohutuse
Tänu oma kavalatele krõpsudega avaustele, on sul võimalik turvahälli õlarihmad tuua ilusti läbi soojakoti, tagades niimoodi lapse õige ja turvalise asendi.

Air Wrapper lahtiselt

Lihtne välja tõsta
Soojakoti velcro krõpsudega kinnitused ja avaused lasevad sul hõlpsasti lapse turvahällist välja tõsta, ilma, et peaksid teda äratama.

Air Wrapper kärus

Ideaalne lahendus muutuvate temperatuuride korral
Kui autos on juba piisavalt soe, saab soojakoti lihtsasti eest avada. Kui on aeg uuesti õue külma kätte minna, saad soojakoti eest sulgeda ning peaosa tõmmata kokku kapuutsiks. Väga kasulik ja praktiline lahendus talvisteks jalutuskäikudeks.

Suurus S soojakott on mõeldud kuni 72cm pikkusele lapsele.

vali värv:

Anthracite, Coral

Brand

Aeromoov

AeroMoov soovib muuta lastevanemate elu lihtsamaks, julgustades lapsevanemaid koos lastega elu nautima.

aeromoov

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.