-23%
Laos

Babyzen kergkäru YOYO+ peppermint/black

Babyzen kergkräu YOYO+ on mitmete auhindadega pärjatud käru, mis on loodud tuntud autotarvikute tootja Recaro disainerite poolt. Sobib kiire elutempoga vanematele, kes oskavad hinnata jalutuskäru kergust, kompaktsust, disaini ja mugavust.

KOHE OLEMAS

 

 469,00  359,00

Laos

Tootekood: BBZ-10101-01-3p Kategooriad: ,

Babyzen kergkäru Yoyo+ on kompaktne käru, mis sobib kasutamiseks nii igapäevaselt kui reisil olles alates 6 elukuust.

Kokkupanduna vastab käru käsipagasi mõõtudele (52x44x18 cm).

Babyzen Yoyo+ on äärmiselt kergelt ühe käega manööverdatav ning tänu esivedrustusele ja “Soft Drive” süsteemile sobilik sõitmiseks erineval pinnasel.

Babyzen Yoyo+ raam on väga vastupidav, see on valmistatud alumiinimumist, kasutatud on roostevaba terast ja suure jõudlusega plastmassi, kõik materjalid on taaskasutatavad. Kergkäru  sobib kuni 18kg lapsele ja mahutab mugavalt  2 kg asju kaubakorvis.

YOYO+ raamile saab adapteritega  imelihtsalt kinnitada turvahälli ja kasutades hälliosa (müüakse eraldi) on vanker sobilik alates sünnist.

Babyzen Yoyo+ istumisosa ja hälli on  võimalik soetada erinevates värvitoonides  ning need on kergesti hooldatavad ja masinpestavad 30°C juures.

Babyzen Yoyo+ kergkäru on läbinud mitmed uuendused:
  • seljatoe asend on reguleeritav kuni 140 kraadi
  • mugav pehmendusega isteosa
  • 5-punkti turvarihmad
  • parem 4-ratta vedrustus
  • suurem kaubakorv
  • UV 50+ päikesekaitse
  • kaal vaid 6,2kg

Komplektis on vankriraam, kaarvari koos mugava istmeosaga, õlarihm, kandekott ja vihmakile.

 

 

Brand

Babyzen

BABYZEN_YOYO

Babyzen on Prantsuse ettevõte, mis toodab jalutuskärusid ja nende lisatarvikuid arvestades liikuva eluviisiga lapsevanemate soove. Babyzen YOYO+ on esimene jalutuskäru, mis vastab oma mõõtudelt lennuki käsipagasile.

babyzen

Sulle võib meeldida ka…