-20%
In stock

iCandy jalutuskäru Lime 2in1 komplekt Turmeric

iCandy jalutuskärud on hoolikalt disainitud ja testitud, et tagada iga komponendi täiuslikkus. Uus Lime on selle viimane näide – iga detail 381-st on hoolikalt läbimõeldud ja disainitud nii, et see tagaks maksimaalse funktsionaalsuse ja kvaliteedi. iCandy on kasutanud oma teadmisi ja kogemusi ning loonud uue, multifunktsionaalse ja kompaktse 2in1 komplekti, mida saab kasutada alates sünnist kuni 25kg-ni ning lisanud mudelile integreeritud seisulaua.

KOHE OLEMAS

 745,00  599,00

Lime on esimene iCandy, millel on uus kokkupaneku süsteem – TotalFold. See tähendab, et Lime volditakse kiiresti ja lihtsalt istme ja raamiga, mis tagab kiireima ja kompaktsema kokkupaneku. Turvahälli adapteritega (kuuluvad komplekti), saab raamile lihtsalt kinnitada turvahälli või kasutada avarat vankrikorvi, mis sobib ka üleöö magamiseks.

Kerge alumiiniumraam tagab võimalikult sujuva sõidu, samas kui revolutsioonilised torkekindlad ERP rehvid hoiavad karu liikumises olenemata tee tingimustest. Populaarsed iCandy istme kõrgenduse adapterid kuuluvad komplekti ja nende abil on võimalik tõsta vankrikorvi ja istme kõrgust. Kasutades adaptereid koos istumisosaga on võimalik valida sõidusuunaks ka NSS, mis võimaldab vankrit kasutada ka söögilauas, kui söögitooli ei ole prajasti saadaval.

Ruumikas, kergesti ligipääsetav pakikorv mahutab kuni 10 kg. Reguleeritav nahast käepide tagab alati täiusliku ja mugava sõidu. Istme seljatoe reguleerimine ja eemaldamine käib ühe käega ja ühe nupuvajutusega, kergesti reguleeritav 5-punkti rihmad koos kiirklambri süsteemiga muudavad lapse istmesse asetamise lihtsaks. Lisaks on komplektis vihmakile nii korvile kui istumisosale, mis tagab valmisoleku jalutuskäiguks iga ilmaga.

Mõeldes peredele, kus kasvavad vanemad õed-vennad on Lime mudelile lisatud innovaatiline integreeritud seisulaud, mille kandevõime on 20 kg. Sobib kasutamiseks nii vankirkorvi kui istumisosaga. See on hea lahendus kasvavale perele.

iCandy jalutuskäru Lime 2in1 komplekt:

  • kompaktne ja kiire kokkupanek tänu unikaalsele TotalFoldi süsteemile, mis võimaldab käru kokku panemist koos istmega
  • integreeritud seisulaud, ideaalne vanemale õdele-vennale jaoks, pole vaja täiendavaid kinnitusi ja ei sega vanemaid jalutuskäigul
  • funktsionaalne -lihtne ligipääs, suur kaubakorv, ühe nupuvajutusega 5-punktilised rihmad ja kergesti reguleeritav nahast käepide
  • loodud kestma, kvaliteetsed materjalid, tugev ja kerge alumiiniumraam, torkekindlad ERP rehvid
  • täiskomplekt – kõike, mida vajate sünnist kuni 25kg-ni – raam, vankrikorv, istumisosa, turvahälli adapterid, kõrguse muutmise adapterid ja vihmakiled.
  • kaal: 10,2kg
  • mõõdud: seljatoe kõrgus 48cm, korvi pikkus 85cm,kaubakorvi kandevõime 10kg, sanga kõrgus 98-109cm
  • mõõdud kokkupandult: 74cm x 62cm x 30cm
  • komplektis on raam koos integreeritud seisulauaga, raam korvile/istmele, kaarvari korvile/istmele, turvakaar, korvi kangas, istumisosa kangas, kaubakorv, vankirkotvi madrats, vihmakiled, turvahälli adapterid, adapterid istumisosa ja vankrikorvi kõrguse tõstmiseks.
Vali värv :

lime, onyx, mulberry, glacier, cedar, turmeric

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.