-16%
Laost otsas

Whisbear The Humming Bear CRYsensor watermelon

Whisbear® The Humming Bear on innovaatiline abimees, mis aitab beebil uinuda ja magada. Karu rahustav heli tuletab beebile meelde ema kõhus kuuldud helisid ja aitab tal rahuneda. Kõik see on võimalik tänu tehnoloogia arengule ja karu sees olevale CRYsensor seadmele, mis tekitab õrna juuksefööni sarnase heli, mis on sarnane heliga, mida beebi ema kõhust mäletab.

KOHE OLEMAS

 

62,00  55,80 

Laost otsas

Tootekood: 5905279995413 Kategooriad: ,

Whisbear® The Humming Bear on parim abimees, mis aitab beebil uinuda ja magada, seda kõik tänu CRYsensor funktsioonile, mis tuletab beebile meelde ema kõhus kuuldud helisid.

 

Kuidas Whisbear® töötab?

Lülitades Whisbear® karu sisse töötab see järjestikku 40 minutit, tehes õrna fööni sarnast heli, mille jooksul beebi kiirelt uinub. Seejärel lülitub karu ooterežiimile. Ooteseisundis analüüsib CRYsensor seade pidevalt ümbritsevaid helisid  ja niipea, kui laps hakkab nutma lülitub see automaatselt veel 20 minutiks sisse.

CRYsensor funktsiooni saab sisse lülitada manuaalselt ka ilma eelneva 40 minutilise sessioonita. Soft Start funktsiooni abil lülitub seade õrnalt sisse ja helitugevus on samal tasemel, mis oli viimase sisselüitamise ajal. Helitugevus on regluleeritav, et see vastaks iga lapse vajadustele.

Whisbear® The Humming Bear on enamat kui lihtsalt uinumise abimees!

Whisbear®Karu arendab beebi meeli ja motoorikat, sest tema valmistamisel on kasutatud erinevaid kontrastseid värve, riidefaktuure ning kõrvad ja käpad krõbisevad. Beebi esimesel eluaastal pole soovituslik asetada voodisse mingeid asju, seetõttu on karu käppades olevate magnetite abil väga lihtne karu voodi külge kinnitada. Samuti saab seda kinnitada turvahälli, turvatooli, jalutuskäru või mähkimiskoti külge.

Whisbear® võib kasutada alates sünnist. See on valmistatud  kõrgekvaliteetsest kangast ja täidetud hüpoallergilise täidisega.

Whisbear® karud võivad mõningal määral üksteisest erineda, sest need on valmistatud käsitsi.

Mõõdud:

  • Whisbear® karu mõõdud 31×13,5cm
  • seadme mõõt 7×2,3cm
  • pakendi mõõdud 16,5×33,5×16,5cm
  • töötab 3xAAA patareidega, mis ei kuulu komplekti.

 

 

 

 

Brand

Whisbear The Humming Bear

Whisbear on Poola ettevõte, mida juhivad kaks õde. Nende eesmärgiks oli luua toode, mis aitaks lastel paremini magada, tänu millele paraneks ka vanemate une kvaliteet. Seega nad lõid Whisbear The Humming Bear. Karu teeb sarnast häält, mida laps kuulis ema kõhus olles.

whisbear