Müügitingimused

Kiddsty.com omanik on OÜ Lunder (registrikood 14241701), asukohaga Lastekodu 23, 10113, Tallinn. OÜ Lunder (edaspidi veebipood Kiddsty) ja Ostja vahelisi suhteid reguleerivad OÜ Lunder poolt

koostatud müügitingimused ja Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid. Eeskätt võlaõigusseadus, tarbijakaitseseadus, kaubandustegevuse seadus ja Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrus nr 524/2013

tarbijavaidluste internetipõhise lahendamise kohta.

Veebipood Kiddsty jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.kiddsty.com. Müügitingimused kehtivad veebipoest Kiddsty kaupade ostmisel.

1. Hinnainfo

1.1. Veebipoe Kiddsty kodulehel müüdavate toodete hinnad on eurodes. Kõik hinnad sisaldavad  käibemaksu 22%.

1.2. Kõik veebipoe Kiddsty hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni maksetähtaja aegumiseni, milleks on 1 päev pärast tellimuse vormistamist.

1.3. Veebipood Kiddsty jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi, kõik muudatused kajastatkase veebilehel www.kiddsty.com.

1.4. Kui Ostja sooritab ostu ja ostukorvi summa jääb alla 95 euro, lisandub hinnale transpordi tasu alates 3.89 eurot tellides SmartPOSTi, Omniva pakiautomaati või DPD pakiautomaati. Erandjuhtudel, kui tegemist on suure ja raskekaalulise kaubaga või kui kaup ei mahu pakiautomaati tuleb transpordi liigiks valida kuller. Kauba toimetab kohale Venipak, Smartkuller või DPD ning transporditasu alla 95 eurose tellimuse puhul algab 6.99 eurost.

1.5. Kui Ostja sooritab ostu ja ostukorvi summa on üle 95 euro, toimetatakse kaup Ostja poolt märgitud pakiautomaati tasuta. Erimõõtmelised ja suured pakid, mis ei mahu pakiautomaati toimetatakse kulleriga tellimusel olevale aadressile tasuta. Tasuta transport ei kehti suuremõõtmelise mööbli (voodid, riidekappid) ostu puhul, sel juhul rakendub transporditasu sõltuvalt kauba mõõtmetest ja kaalust.

1.6. Kui toode on suuremõõtmeline ja ei mahu pakiautomaati, on ainus transpordiviis kuller.

1.7. Veebipoel Kiddsty on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

1.8. Erinevate müügikampaaniate korral ei summeeru erinevad soodustused. Kui tootele kehtib kampaania, näiteks soodsam hind või lisakingitus, siis topeltsoodustust ei rakendu ja lisandu ka püsikliendi soodustust.

2. Tellimuse vormistamine

2.1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi.

2.2. Tellimuse vormistamisel tuleb tähelepanelikult täita kõik nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanil arve, mille saate tasuda valides järgnevate võimaluste vahel:

  • maksa ülekandega – kauba eest tasumine toimub pangaülekande alusel, tellimus võetakse töösse, kui tellimuse eest on tasutud
  • maksa pangalinga – mugav ja turvaline maksvõimalus koheselt tellimuse eest tasumiseks
  • maksa PayPal`iga – mugav ja turvaline maksvõimalus koheselt tellimuse eest tasumiseks
  • maksa Inbank järelmaksuga – esita tellimus läbi meie e-poe ning märgi lisainfo lahtrisse, et soovid kaupa osta järelmaksuga või kirjuta meie e-mailile info@kiddsty.com või täida ära Järelmaksu lehel olev Sooviavaldus osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimiseks.

2.3. Müügileping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest veebipoe Kiddsty arvelduskontole. Tellimuse  kohta saadab Müüja Kliendile e-mailiga kinnituse ja arve.

2.4. Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 12 tunni möödudes alates tellimuse vormistamisest.

2.5. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

2.6. Veebipoes Kiddsty sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 9.00−17.00).

3. Konto registreerimine ja sooduskampaaniad

3.1. Veebipoes Kiddsty saab tellimused vormistada kahel viisil: 1. külalisena, kontot registreerimata, 2. registreerides konto “Minu konto” alt.

3.2. Registreerides veebipoes Kiddsty konto kehtib alati kõikidele täishinnaga ostudele püsikliendi soodustus 5%. Soodustus lisandub täishinnaga toodetele, juba allahinnatud toodetele lisasoodustus ei rakendu. Soodushindade nägemiseks peab Klient olema sisse logitud. Püsikliendi soodustus ei kehti Kiddsty kinkekaartidele.

3.3. Kui konto on avatud ja andmed korrektselt sisestatud saadab veebipood Ostajle e-posti teel kinnituse kliendiks registreerumise kohta.

3.4. Erinevate kampaaniate sooduskupongid ei summeeru, korraga saab kasutada ühte sooduskupongi. Sooduskupong ei laiene transpordile.

4. Kohaletoimetamine ja tarneaeg

4.1. Kauba saatmine toimub fikseeritud hinnakirja alusel Eestisse, Läti, Leetu.

4.1.1. Soome kohale toimetamine –  Itella SmartPOST pakkiautomaati 20€ . Tellimustele, mis ei mahu pakiautomaati ja transporditakse kulleriga lisandub eraldi transporditasu. Transpordi tasu saadetakse eraldi arvega, hinnapäringu transpordi tasu kohta võib saata info@kiddsty.com

4.1.2. Mujale riikidesse saatmisel palun võtke meiega ühendust info@kiddsty.com või telefonil +37259 129 008, et täpsustada transpordi tingimusi.

4.2. Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood Kiddsty tellimuse. Kauba kohaletoimetamine ja tarneaeg laos olevatele kaupadele on üldjuhul 2- 3 tööpäeva jooksul, võimalusel postitame tellimuse samal tööpäeval.

4.3. Kui kauba juures on eraldi märge tarneaja kohta, näiteks: “Tarneaeg kuni 5 tööpäeva”, siis tähendab, et kaup jõuab Kiddsty lattu 5 tööpäeva jooksul, kust see peale Kiddsty lattu jõudmist kohe Ostjale saadetakse. Pikema tarenaja puhul kui 14 tööpäeva valige tasumisviisiks tasumine ülekandega. Tellimuse kinnitamisel saadame teile arve, millest tuleks tasuda ettemakse 50%. Kui kauba juures pole eraldi tarneaeg on kaup koha peal laos olemas.

4.4. Juhul kui mingil põhjusel on toode lõppenud teavitame sellest viivtamatult Ostjat uue tarneaja osas või tagastame raha.

4.5. Tellitud kauba paneme teele Itella SmartPOSTi, Omniva, DPD või Venipak kulleriga.

4.6. Vigaselt ja mitte nõuetekohaselt sisestatud sihtkoha aadressi mitte leidmisel vastutab kauba hilinemise eest Ostja.

4.7. Suuremõõtmelised kaubad (mööbel, voodid) toimetab kohale kuller kliendi maja välisukseni. Suuremõõtmeliste kaupade puhul rakendub transporditasu sõltumata ostukorvi suurusest.

4.8. Kulleriga tellitud tooted antakse Ostjale üle koos saatelehega, millele Ostja on kohustatud alla kirjutama.

4.9. Enne allakirjutamist soovitame Ostjal toodete pakend ja kogused üle kontrollida. Hilisemate pretensioonide korral pakendi või toote osas võtab veebipood Kiddsty kauba tagastamisel arvesse rikutud pakendi, toote väärtuse vähenemise.

4.10. Veebipood Kiddsty ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest, kui tooted on üle antud transportimiseks õigel ajal ja viivitus on põhjustatud kolmanda osapoole tegevuse tõttu.

5. Toodete tagastamine

5.1. Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus 14 päeva jooksul arvates toodete saamisest tooted mittesobivuse korral tagastada või vahetada kaup sama hinnaväärtusega mingi muu toote vastu (olenevalt toodetest või teenustest ei pruugi Ostjal taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama VÕS § 53 lg 4). Tagastada ei saa kaupa, mis ei ole kõlblik tagastamiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on peale kohale toimetamist avatud (näiteks lutid, lutipudelid, hügieeni- ja kosmeetikatooted jne). Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

5.2. Kauba tagastab Ostja, teavitades sellest eelnevalt veebipoodi Kiddsty. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on veebipoel  Kiddsty õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

5.3. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ja saata see e-posti aadressile info@kiddsty.com, hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. E-poest soetatud kauba tagastamise avaldus

5.4. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

5.5. Veebipood Kiddsty tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest,  ostjalt lepingu alusel saadud tasud. NB! Makstud saatekulusid ei tagastata ning tagastamisega seotud kulusid ei kompenseerita. Kui Ostja ei ole teistsugust soovi avaldanud, tagastatakse raha samale pangakontole, millelt toimus tasumine.

5.6. Kauba tagastamine toimub Ostja kulul. Kaupa saab tagastada Kiddsty esinduses või saates tooted kulleri või pakiautomaadi kaudu. Kvaliteetsete toodete tagastamisega seotud kulud kannab Ostja. Juhul kui tagastatakse valesti saadetud toode ja/või ebakvaliteetne toode, kohustub Kiddsty toote tagasi võtma ja asendama selle analoogse sobiva tootega. Kui sobivat asendusttoodet pole pakkuda, tagastatakse Ostjale kauba eest saadud raha esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul.

5.7. Tagastatud kaup ei tohi olla kasutatud ning sildid ei tohi olla ära lõigatud. Kui tagastatav kaup on rikutud tuleb Ostjal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine.

5.8. Kui tagastatud toode on rikutud ja selle põhjus ei ole tingitud veebipoest Kiddsty ja kui toodet on Ostja poolt kasutatud mittesihipäraselt, on veebipoel  Kiddsty õigus tasaarveldada tekitatud kahju.

5.9. Kui Ostja ei nõustu tasaarveldatud summaga, on Ostjal õigus taotleda kauba väärtuse vähenemise kindlakstegemisele sõltumatu ekspert. Sõltumatu eksperdi kulud maksab see pool, kelle seisukoht osutus põhjendamatuks.

6. Pretensiooni esitamise õigus

6.1.Ostja poolt esitatud pretensioonile annab veebipood Kiddsty  kirjaliku vastuse hiljemalt 15 päeva jooksul. Kui veebipood Kiddsty vajab vastamiseks lisaaega, teatab ta sellest Ostjale, tuues ära viivituse põhjuse ning uue vastamise tähtaja.

6.2. Veebipood Kiddsty vastutab Ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Ostjale.

6.3. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe Kiddsty poole või saata e-kiri aadressile info@kiddsty.com. Kirjas tuleb märkida tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

6.4. Toodet ei või puuduse ilmnemisel edasi kasutada. Puudusega toote parandamise või asendamise lepivad veebipood Kiddsty ja Ostja omavahel kokku.

6.5. Veebipood  Kiddsty ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist Ostjale ning toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.

6.6. Lisaks tarbija seadusest tulenevatele õigustele kehtib toodetele ka tootjagarantii. Garantii kasutamise tingimused on lisatud iga toote juurde, kui tootele on antud garantii.

6.7. Tootja ei vastuta Ostja poolt rikutud toote halvenemise eest, toote mittesihipäraselt kasutamisest tingitud vigastuste, puuduste eest. Toodete kasutusjuhendis märgitud hoolduse mittetegemisest tingitud vigastuste, puuduste eest.

6.8. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba.

7. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

7.1. Veebipood Kiddsty kasutab Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

7.2. Veebipood Kiddsty edastab vajalikud isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

7.3. Veebipood Kiddsty saadab Ostjale uudiskirju ning pakkumisi Ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui Ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-posti aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

7.4. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

8. Veebipood Kiddsty õigused

8.1. Veebipood Kiddstyl on õigus tellimusest taganeda, kui kaup on laost lõppenud ja seda pole võimalik juurde tarnida. Sel juhul tagastab veebipood Kiddsty raha Ostajle tagasi.

9. Vaidluste lahendamine

9.1. Kui ostjal on Veebipoe Kiddsty osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile info@kiddsty.com või helistada telefonil: +372 59 129 008.

9.2. Kui Ostja ja veebipood Kiddsty ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Veebipood Kiddsty vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

9.3. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.