In stock

ergoPouch valgustusega valge müra masin Drift Away

ergoPouch valgustusega valge müra masin Dirft Away on loodud imikute ja täiskasvanute sügava ja taastava une soodustamiseks, summutades unekeskkonda häirivaid mürasid. Looge oma uneritiin esitades enne magamaminekut üht heli, mis aitab teil ja/või teie lapsel rahuneda ja rahulikult magama jääda.

39,95 

Tootekood: 9352240019825 Kategooriad: ,

 

  • masinal on seitse erinevat heli (valge müra, ema südametuksed, shh..shh, ventilaator, vihmaheli, ookeaniheli ja looduse hääl)
  • kerge disain ja laetava akuga
  • lihtsalt kaasaskantav ja kinnitatav
  • 48 tunnise tööajaga aku ( kui kasutada ainult helide esitamiseks)
  • sisseehitatud pehmel LED-valgusel on kolm seadistust, mis ona abiks öisel mähkmevahetusel, toitmisel või kadunud luti leidmisel
  • reguleeritava helitugevusega heli, millel on turvaline maksimaalne 75db reiting
  • kui helimasinat kasutatakse lapsest soovitatud 2 meetri kaugusel, ei ületa suurim helitugevus 50 db, nagu soovitavad AAP ja Safe Sleep Space.

Kuidas kasutada beebi jaoks:

Asetage seade tasasele pinnale ja lapsest vähemalt 2 m kaugusele. Ärge kunagi asetage seadet oma lapse kõrvade kõrvale, näiteks vankrikorvi, võrevoodisse või vankrisse (seadme saate riputada näiteks sanga külge). Kasutage seadet, et aidata beebil paremini uinuda. Kui laps magab, lülitage seade välja.

Heli:

Heli sisse- ja väljalülitamiseks vajutage ja hoidke toitenuppu 3 sekundit all, et heli läheks tööle.

Heli muutmine:

Heli muutmiseks vajutage üks kord heliriba valiku nuppu. Valikus on seitse heli. Seade naaseb sellele helile, mida esitas viimati väljalülitamisel. 

Brand

ergoPouch

ergoPouch on Austraalia bränd, nad toodavad kõrgkvaliteediga kookon magamiskotte, mis on valmistatud nahasõbralikust, naturaalsest ja hingavast kangast.

ergopouch

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.