In stock

Lansinoh sünnitusjärgne termogeel padi

Lansinohi uuenduslikku külma ja sooja sünnitusjärgset leevenduspatja saab kasutada külmalt või soojalt, et rahustada ja leevendada valu pärast sünnitust.

16,00 

Tootekood: 5060420232752 Kategooriad: ,
  • kasutage külma, et leevendada kõhukelme, hemorroidide või C-sektsiooni ebamugavusi
  • kasutades soojalt, saab padja kõhule kanda, et leevendada pärast sünnitust tavaliselt esinevaid sünnitusjärgseid krampe
  • ohutu kasutamiseks sünnitusjärgselt ja rinnaga toitmise ajal, kleepub see tõhusalt keha külge ja jääb pärast külmutamist paindlikuks
  • ühekordselt kasutatavad katted on mõeldud ühekordseks kasutamiseks
  • komplektis: 1 padi ja 12 katet
  • kanga koostis: Polüpropüleenist katteriie.

Enne kasutamist külmutage padi vähemalt 4 tundi. Asetage padi ühekordselt kasutatavasse hülsi ja kandke 20 minutit. Kasutuste vahel või vastavalt tervishoiutöötaja juhistele peab olema vähemalt üks tund.

Soe kasutus:
Asetage üks padi mikrolaineahju sisse, lamades, allpool näidatud ajaks. 16 sekundit 1250 vatti, 19 sekundit 1000 vatti või 25 sekundit 700 vatti. Masseerige õrnalt patja, et soojust ühtlaselt jaotada, nagu näitavad värvi muutvad pärlid. Lisage aega 5 -sekundiliste sammudega, kuni soovitud temperatuur on saavutatud. Enne kasutamist kontrollige alati padja temperatuuri. Asetage padi ühekordselt kasutatavasse hülsi ja kandke 20 minutit. Kasutuste vahel või vastavalt tervishoiutöötaja juhistele peab olema vähemalt üks tund.

Kuidas puhastada:
Pärast iga kasutamist puhastage padi põhjalikult seebi ja veega. Loputage hoolikalt, kuni kogu seep ja jäägid on eemaldatud. Enne kasutamist laske õhu käes täielikult kuivada.

Brand

Lansinoh

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.