In stock

Little Dutch tapeet Rainbow Pink 300×280 cm

Tapeeediga saad luua kauni atmosfääri iga lapse tuppa. Ei ole midagi elavamat, kui laste kujutlusvõime. Selle tapeedi trükk katab kogu seina ühe tervikliku kauni vikerkaarega!

TARNEAEG 2-5 TÖÖPÄEVA

149,95 

Tootekood: 8605 Kategooriad: ,

Fliistapeet (tugevdatud pabertapeet) e. “liim seina” tapeeti tuntakse ka Easy-up tapeedina ning inglise keeles ka non-woven või smartpaper’ina. Oluline erinevus tavalise pabertapeediga on see, et liim kantakse seina, mitte tapeedile ning tapeet ei veni ega kahane nii nagu tavaline pabertapeet. Easy-up tapeedi paane on lihtne ühendada, paanide vahekohad jäävad korrektsel paigaldusel märkamatuks. Lihtsalt paigaldatava easy-up tapeediga saab kvaliteetsema lõpptulemuse ka ilma eelneva tapetseerimiskogemuseta. Kiire paigaldus, kvaliteetne tulemus! Little Dutch tapeedid on „hingavad”, ei sisalda PVC-d ega klooriühendeid. Need keskkonna- ja tervisesõbralikud tapeedid sobivad ka allergikuile ning on väga hea pesemis- ja pleekimiskindlusega.

  • tapeedi mõõdud: 300 x 280 cm; rull koosneb 6-st paanist mõõtudega 50 x 280 cm
  • pesemiskindel
  • hea valgustaluvus.

Brand

Little Dutch

Little Dutch pakub modernseid tooteid lastele. Tooted ei ole ainult funktsionaalsed vaid on ka turvalised ja väga kõrgkvaliteetsed.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.