In stock

Little Dutch tapeet Spring Flowers 150×280 cm

Lastetoa tapeet

TARNEAEG 2-3 TÖÖPÄEVA

99,95 

Tootekood: 86250 Kategooriad: ,

Selle pilkupüüdva Little Dutch tapeeediga saad luua kauni atmosfääri iga lapse tuppa. Ei ole midagi elavamat, kui laste kujutlusvõime. Selle tapeedi trükk katab kogu seina ühe tervikliku ´Spring Flowers´ mustriga! Imeliselt tütarlapselik ja armas trükk on rõõmsameelne seinakaunistus. Tapeedi kogumõõt on 150 x 280 cm. Little Dutch on olnud inspireeritud meie oma väikeste põngerjate uudishimust ja seiklushimust.

Fliistapeet (tugevdatud pabertapeet) e. “liim seina” tapeeti tuntakse ka Easy-up tapeedina ning inglise keeles ka non-woven või smartpaper’ina. Oluline erinevus tavalise pabertapeediga on see, et liim kantakse seina, mitte tapeedile ning tapeet ei veni ega kahane nii nagu tavaline pabertapeet. Easy-up tapeedi paane on lihtne ühendada, paanide vahekohad jäävad korrektsel paigaldusel märkamatuks. Lihtsalt paigaldatava easy-up tapeediga saab kvaliteetsema lõpptulemuse ka ilma eelneva tapetseerimiskogemuseta. Kiire paigaldus, kvaliteetne tulemus! Little Dutch tapeedid on „hingavad”, ei sisalda PVC-d ega klooriühendeid. Need keskkonna- ja tervisesõbralikud tapeedid sobivad ka allergikuile ning on väga hea pesemis- ja pleekimiskindlusega.

  • Tapeedi mõõdud: 150 x 280 cm; rull koosneb 3-st paanist mõõtudega 50 x 280 cm
  • Pesemiskindel
  • Hea valgustaluvus

Tapeetidel on sertifikaadid, sealhulgas CE ning VOC sertifikaat (A+)

Brand

Little Dutch

Little Dutch pakub modernseid tooteid lastele. Tooted ei ole ainult funktsionaalsed vaid on ka turvalised ja väga kõrgkvaliteetsed.

Sulle võib meeldida ka…