Laos

Whisbird türkiis

Whisbird kaaslane parema une nautimiseks reisil ja väljaspool kodu, et aidata pere pismatel paremini magada. Armas mänguasi Whisbear sarjast.

KOHE OLEMAS

49,00 

Laos

Tootekood: 5905279995642 Kategooria:

Tänu väiksemale suurusele ja täiendavale rihmale on Whisbirdi lihtne kaasa võtta, turvahälli või vankri külge riputada. Whisbirdis on kasutatud roosat müra, mis meenutab lapsele lootena ema kõhus kuuldud helisid. Roosa müra on tudlikuma ja meeldivama heliga kui valge müra. See võimaldab summutada teisi kõrvalisi segavaid helisid ja lapsel rahulikult magada. Whisbirdis olev seade eraldab roosat müra 40 minuti vältel. Pehme käivitamise ja pehme seiskamise funktsioon, müra helitugevus on kohandatav vastavalt lapse vajadustele.

Lisaks paremale uinumisele toetab Whibird lapse sensoorset arengut tänu säravatele tiibadele, kontrastsetele kangastele.

Eemaldades seda on Whisbeari võimalik pesta ka pesumasinas 30C juures.

 

Brand

Whisbear The Humming Bear

Whisbear on Poola ettevõte, mida juhivad kaks õde. Nende eesmärgiks oli luua toode, mis aitaks lastel paremini magada, tänu millele paraneks ka vanemate une kvaliteet. Seega nad lõid Whisbear The Humming Bear. Karu teeb sarnast häält, mida laps kuulis ema kõhus olles.

whisbear

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.