Tooted
0

Owlet beebimonitor – haiglatehnoloogia kodus

Kuni viimase ajani toetusid vanemad beebi heaolu jälgimiseks oma silmadele ja kõrvadele. Kuid uuele lapsevanemale võib see olla küllaltki stressirohke. Peale haiglast kojutulekut on nii palju uusi asju, mida õppida ja jälgida. Haiglas on lihtne ja muretu, sest alati on käepärast seadmed ja professionaalne personal, kes vajadusel abistavad. Nüüd võimaldab Owlet beebimonitor vanematel oma kodus juurdepääsu kogu olulisele infole, mis puudutab vastsündinu heaolu ja annab vanematele südamerahu ja seda tänu pulssoksümeertiale.

Mis on pulssoksümeetria?

Lihtsamalt seletades on pulssoksümeetria sama tehnoloogia, mis haiglasse tulles patsiendi sõrmele pandavas oksümeetri seadmes. See sõrmeklipp mõõdab patsiendi vere hapnikutaset, valgustades veidi läbi naha ja lugedes, kui palju valgust punased verelibled neelavad, mis sõltub sellest, kui palju hapniku on nende rakkudega seotud. Samuti mõõdab see südame löögisagedust ehk mitu korda süda minuti jooksul lööb. See teave on äärmiselt väärtuslik, sest aitab teha kindlaks, kas inimesel on hingamis – või südameprobleeme.

Owlet beebimonitor – haiglatehnoloogia kodus

Owlet Smart Sock

Owlet Smart Sock kasutab samuti pulssoksümeetriat võimaldades koguda väärtsuliku infot ja seda kodustes tingimustes Owlet Smart Sock abil. Kõik lapsevanemad teavad, et vastsündinuga kaasneb ärevus ja unekaotus muretsemise tõttu ja kindlasti on see mure igati õigustatud.

Enam ei pea vanemad lebama ärkvel monitori või beebit jõllitades, sest nüüd on neil kogu vajalik ja asjakohane info otse nutitelefonis. Kõik näidud on loetavad telefonist ja Owlet beebimonitor jälgib beebit vaikselt ka siis, kui kõik magavad ning probleemide ilmnemisel teavitatakse vanemaid kohselt märguandega.

Owleti monitoriga integreeritud teavitusstrateegia töötati välja pulssoksümeetria spetsialistidest, lastearstidest, neonatoloogidest ja pulmonoloogidest koosneva meeskonna poolt. Owlet beebimonitori testimiseks kulus sadu tuhandeid tunde, et saavutada kindlus, et tegmist on kõige ohutuma ja väga kvaliteetse tootega.

Mõiste “haiglatehnoloogia” võib olla hirmutav, kuid muretsemiseks pole põhjust, sest Owlet Smart Sock kasutamine ei vaja mingeid erilis oskusi ega teadmisi, seda kujundades on silmaspeetud kasutajamugavust ja lihtsust ning kangast sokk sobib ideaalselt iga beebi jalga.

Tänaseks usaldab Owlet beebimonitori üle miljoni lapsevanema üle maailma ja seda mitte asjatult, sest monitor on teavitanud korduvalt lapsevanemaid, kui beebil on langenud hapnikutase ja tekkinud probleemid. Pulssoksümeetria võimsus ja väärtus on hindamatu.

Owlet beebimonitor – haiglatehnoloogia kodus